Zvláštní uznání poroty za originální přístup k evangelizaci získal seriál Církev za oponou na letošním ročníku Festivalu dobrých zpráv!

Cenu převzal Jonáš Vacek, režiér celého seriálu. "Šli jsme do toho, protože jsme věřili, že je potřeba církev ukazovat jako otevřené společenství lidí a že má co nabídnout - snažit se bortit a měnit předsudky lidí," uvedl během předávání.

Mezinárodní Festival dobrých zpráv organizuje Sdružení Telepace a televize Noe ve spolupráci se studenty Katolíckej univertizy v Ružomberku. Jde o sjednocení televizního vysílání a festivalového promítání, jaké pravděpodobně nikde ve světě nemá obdobu. Letošní ročník proběhl 15.-17.listopadu.

Záznam z předávání ocenění je k dispozici na webu TV Noe od patnácté minuty záznamu.

Děkujeme a gratulujeme!